Boys

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  110MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Girls

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  100MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Classes:

All  AA  A  B  C  

Deep List

MarkAthleteSchoolYearMeet
159-03Klaire KovatchSeeley-Swan (C)12 Bigfork Invitational
145-06Kylie ZimmerFergus/Lewistown (A)12 Midland Roundtable Top 10
139-11Jadyn GackleFairview (C)12 Fairview Invitational
138-10Katelyn DickemoreHamilton (A)12 Dillon Invitational
133-10Kayla BotkinFrenchtown (A)11 Western A-B-C Top 10
132-06Tristen SedgwickHuntley Project (B)12 Midland Roundtable Top 10
130-03Jamie WhitedirtColstrip (B)11 Colstrip Invite
125-07Rebecca EackerFlathead (AA)12 Western AA Divisional
125-00Bailey GravesLaurel (A)11 Park Invitational #4
122-04Brooke McClenningHuntley Project (B)12 Midland Roundtable Top 10
121-11Ryann MolineCircle (C)12 North/East Top 10
120-03Alison JenkinsBillings Skyview (AA)11 State AA
120-00Skylie LefdahlMalta (B)11 Havre Lions Invitational
119-08Ali MerrittSidney (A)12 State A
118-06Cloe KalanickFort Benton (C)11 State C
118-05Madison LewisCorvallis (A)11 Western A Divisional
118-05Kaitlyn WeidowCorvallis (A)12 Western A Divisional
117-01Crystal HazelStevensville (A) State A
117-00Amanda HaabHelena Capital (AA)12 State AA
115-06Laci WhitemanHardin (A)10 State A
115-04Jayden MillerChinook (C)12 Northern C Divisional
115-02Jenavieve LynchBozeman (AA)11 Senior-Bozeman Dual
115-01Ahmia LordsBelt (C)11 Cal Wearley Memorial
114-08Molly CraigHamilton (A)12 Dillon Invitational
114-04Avari BattMissoula Big Sky (AA)11 State AA
112-09Audrey BakerGreat Falls Central (B)Northern B Divisional
112-07MaKenna HarmonBillings Senior (AA)10 BSH Tues Meet #1
112-06Kaiya GravesLaurel (A) State A
112-05Hadlea FredMissoula Big Sky (AA)11 State AA
112-03Dani BartschHelena Capital (AA)11 Western AA Divisional
110-10.75Madeline StutsmanColumbia Falls (A)11 Western A Divisional
110-08.5Aubrie ChristmanHelena (AA)12 Helena Crosstown Dual
110-08.5Sydney MattfeldtHelena (AA)11 Helena Crosstown Dual
110-03Tiara WhitmusLustre Christian (C)12 3C Districts
110-02Faith EknessShepherd (B)12 4B Districts
110-00Rainna FloydPark/Livingston (A)12 State A
109-07Shelbey KleinEnnis (C)11 Western C Divisional
109-00Autumn JonesBozeman (AA)12 Bozeman-CMR Dual
108-10Torie JamiesonBillings Senior (AA)Billings Senior-CMR Dual
107-11Jody DetlaffThompson Falls (B)12 Eureka A-B-C Top 8
107-09Lindsey WeisnerLincoln (C) State C
107-09Olivia EllisonBigfork (B)12 Western A-B-C Top 10
107-09Maddy MoyFlathead (AA)10 Big Sky-Flathead Dual
107-06Ava LeopoldCorvallis (A)10 Sapphire Twilight Meet