Boys

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  110MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Girls

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  100MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Classes:

All  AA  A  B  C  

Deep List

MarkSchoolMeet
3:59.78Billings Senior (AA)State AA
4:01.03Billings West (AA)State AA
4:01.14Glacier (AA)State AA
4:03.36Bigfork (B)State B
4:03.53Bozeman (AA)Eastern AA Divisional
4:04.76Missoula Sentinel (AA)Western AA Divisional
4:06.11Corvallis (A)State A
4:06.90Laurel (A)Eastern A Divisional
4:07.03Flathead (AA)State AA
4:07.41Custer County/Miles City (A)State A
4:07.58Twin Bridges (C)Western C Divisional
4:07.81Great Falls CMR (AA)State AA
4:07.97Missoula Hellgate (AA)State AA
4:08.50Columbia Falls (A)State A
4:09.19Westby-Grenora (C)State C
4:10.05Helena Capital (AA)State AA
4:11.12Helena (AA)State AA
4:11.22Belgrade (A)John Tomich Invitational
4:11.65Seeley-Swan (C)Western Montana Top 10
4:11.73Great Falls (AA)State AA
4:11.82Butte (AA)State AA
4:12.00Whitefish (A)Western A Divisional
4:12.51Fort Benton (C)State C
4:12.61Glasgow (B)State B
4:12.82Missoula Big Sky (AA)Western AA Divisional
4:13.76Libby (B)State B
4:15.99Baker (B)State B
4:16.11Dawson County/Glendive (A)Eastern A Divisional
4:16.37Cut Bank (B)State B
4:16.95Charlo (C)Western C Divisional
4:16.96Frenchtown (A)State A
4:18.47Havre (A)State A
4:19.11Columbus (B)State B
4:19.61Three Forks (B)State B
4:19.71Drummond (C)Western C Divisional
4:20.26Lincoln County/Eureka (B)Western B Divisional
4:20.73Choteau (B)State B
4:21.40Stevensville (A)Western A Divisional
4:21.86Chinook (C)Northern C Divisional
4:21.87Colstrip (B)3B Districts
4:22.05Powell County/Deer Lodge (B)Big Sky Invitational
4:22.39Simms (C)State C
4:22.63Jefferson/Boulder (B)State B
4:22.94Huntley Project (B)State B
4:23.28Belt (C)State C
4:23.81Powell County/Deer Lodge (B)State B
4:24.25Arlee (C)State C
4:24.55Roundup (B)State B
4:24.60Winnett-Grass Range (C)State C
4:24.66Sidney (A)State A