Boys

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  110MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Girls

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  100MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Classes:

All  AA  A  B  C  

Deep List

MarkAthleteSchoolYearMeet
25.06Maddie BrockelBillings West (AA)11 State AA
25.49Cali ModglinGreat Falls CMR (AA)12 Great Falls Crosstown Meet
25.64Morgan EvansGreat Falls (AA)12 State AA
25.86Tavy FindonBillings Senior (AA)10 State AA
25.87Haile NorredBigfork (B)11 State B
25.88Taylor LudwigLaurel (A)12 Jock Stop Meet
25.99Tylia DeJohnBeaverhead County/Dillon (A)Western A Divisional
26.13Ellie ScherffiusBillings West (AA)State AA
26.21Joylynn GlidewellMissoula Big Sky (AA)State AA
26.23Zoe DelaneyWinnett-Grass Range (C)State C
26.26Hayle SundquistBeaverhead County/Dillon (A)11 Western A Divisional
26.27Megan MolyneauxChinook (C)10 Northern C Divisional
26.27Mar SoriniButte (AA)12 Butte Invite
26.30Maysee WhitneyBillings Senior (AA)11 Billings Invite
26.32Syd SteeleMissoula Sentinel (AA)12 State AA
26.36Wrenzi WrzesinskiBaker (B)10 State B
26.38Shae HelterbranBillings West (AA)12 Eastern AA Divisional
26.39Ahna KreitingerGlacier (AA)12 Western AA Divisional
26.41Lauren SchulzWhitefish (A)10 Western A Divisional
26.48Payge DurocherChoteau (B)12 State B
26.54Payton DurocherChoteau (B)12 State B
26.55Alex BohlmanSeeley-Swan (C)12 Kim Haines Memorial Invitational
26.59Alexandra LynchBozeman (AA)12 SkorDeKam Invitational
26.62Willa AlbrechtBillings West (AA)Eastern AA Divisional
26.63Emily MossburgLibby (B)11 State B
26.66Jaley WyseDawson County/Glendive (A)11 Jock Stop Meet
26.67Claire FicklerDrummond (C)12 Western C Divisional
26.67Ann RussellWhitehall (B)12 State B
26.69Maddie AlbrechtBillings West (AA)Eastern AA Divisional
26.69Severine ArmstrongMissoula Hellgate (AA)11 Western AA Divisional
26.70Sarah KronnerMissoula Hellgate (AA)10 Western AA Divisional
26.71Cheyenne AltThree Forks (B)State B
26.72Amber LebrunColumbus (B)10 State B
26.74Hannah SantamariaMissoula Big Sky (AA)Big Sky Invitational
26.77Olivia RomeiBillings Senior (AA)12 Billings City Meet
26.77Reilly RostadHamilton (A)12 Western A Divisional
26.79Kinley PetersonWestby-Grenora (C)11 State C
26.80Jordan NelsonBigfork (B)10 State B
26.83Emily KolstadGlasgow (B)10 State B
26.85Shelby SchweigertFairfield (B)State B
26.87Kamille ReynoldsHuntley Project (B)State B
26.92Audrey BloomquistHelena Capital (AA)10 Western AA Divisional
26.95Kennedy KanterFlathead (AA)Western AA Divisional
26.99Kaitlin MasonGreat Falls CMR (AA)11 SkorDeKam Invitational
27.00Sidney StevensonLibby (B)11 State B
27.01Parker EdwinsBelgrade (A)12 State A
27.05Shaeley BrownPolson (A)Polson ABC Invitational
27.07Josie WindauerColumbia Falls (A)Polson ABC Invitational
27.08Jessica BarnhartFlathead (AA)Western AA Divisional
27.09Penny JessopCorvallis (A)12 Western A Divisional
27.09Allie Baldwin-CaseMissoula Sentinel (AA)11 Butte Invitational 5/6
27.10Kendra ZanderDawson County/Glendive (A)12 Eastern A Divisional
27.10Allie DelaneyCharlo (C)10 Western C Divisional
27.14Ashley RevisArlee (C)11 Western C Divisional
27.19Alana GravesHuntley Project (B)Stillwater Invitational