Boys

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  110MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Girls

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  100MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Deep List

MarkAthleteSchoolYearMeet
43-01Keaunna MasonHardin (A)12 Jock Stop Meet
40-07Allyson GimbelColumbia Falls (A)12 Whitefish A.R.M.
40-04Leah ThompsonPlains (B)12 Dave Tripp Memorial
40-02.75Emerald TothBozeman (AA)12 State AA
39-10.25Shanna FloerschingerHelena (AA)12 Helena Skor/DeKam Invitational
39-09.5Lauren EmterPark/Livingston (A)11 Eastern A Super Divisionals
39-05.5Melanie GassawayGlacier (AA)12 Whitefish A.R.M.
38-06.5Kaitlyn SmithMalta (B)12 North/East B Divisional
38-05Savanna WalkerCuster County/Miles City (A)11 Sidney Invitational
38-04.5Nikki KruegerGlacier (AA)11 GREAT FALLS OPTIMIST CLUB WOMENS INVITATIONAL TRACK MEET
37-07.75Taylor StringariShepherd (B)12 State B
37-07.5Hailey PooleColstrip (B)11 State B
37-03Halie KananenHelena Capital (AA)12 Helena Skor/DeKam Invitational
37-02Jessica ThompsonPlains (B)10 Jim Johnson Invitational
37-02Kaylee ZardForsyth (B)12 Billings Senior Meet
37-01Brittania ShephardHelena Capital (AA)12 Helena Crosstown Meet
37-00Hailee ReganButte (AA)10 Bozeman vs Butte
36-11.25Shyanne ClarkGeraldine (C)10 Fairfield-Belt Invite 2
36-11Julia SandersonPolson (A)12 Lake County
36-10.5Riata SmithTerry (C)12 State C
36-09.25Kindra DunlapHelena (AA)11 Helena Crosstown Meet
36-09Cara GrewellPark City (C)12 Southern C Divisional Meet
36-08.5Anna ZimmerFergus/Lewistown (A)Eastern A Super Divisionals
36-08.5Adeline RichardsonFrenchtown (A)11 State A
36-08Erin SampsonPolson (A)12 ABC Invitational
36-06.5Kylie GreenwellGreat Falls CMR (AA)12 CMR/Flathead
36-06Coya NackGeraldine (C)11 Fairfield-Belt Invite 2
36-03.5Megan TolmanHelena (AA)10 Helena Skor/DeKam Invitational
36-03Olivia FitzgeraldGarfield County/Jordan (C)12 State C
35-11Abbie LohofLaurel (A)12 Eastern A Super Divisionals
35-10.5Makenna BenbrookWhitefish (A)12 Western A Divisionals
35-08.25Lindsay BensonManhattan Christian (C)12 Bozeman, Man,Man Chr., TF
35-06.5Molly LittleBillings Skyview (AA)12 Billings Invite
35-06.5Emily MaloneMissoula Sentinel (AA)10 State AA
35-06Tarissa PhippsGarfield County/Jordan (C)11 4C District
35-05Liz LorentzFlathead (AA)12 GREAT FALLS OPTIMIST CLUB WOMENS INVITATIONAL TRACK MEET