Boys

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  110MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Girls

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  100MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Deep List

MarkAthleteSchoolYearMeet
179-07Alec NehringManhattan (B)12 5B Districts
171-03Austin ForsonPowell County/Deer Lodge (B)10 Frenchtown Invite
166-02Braydon DemingBillings West (AA)11 Eastern AA Divisionals
164-11Emmit BartschBillings Senior (AA)11 Billings Public Schools City Meet
164-07Bryson DemingBillings West (AA)11 Skyview/West High/Bozeman High
164-03Cade WesselBozeman (AA)11 Swede Dahlberg Invitational
163-11Skylar JessopCorvallis (A)12 Wayne Estes Track Meet
163-04McKenzie HoltThompson Falls (B)11 MCPS Invite
162-02Ethan SaberhagenBillings Senior (AA)10 State AA
159-11Charles BarronBillings Senior (AA)12 State AA
157-06Ben HardyFairview (C)12 R-L Invitational
157-01Ty MorganEnnis (C)11 Western C Divisonal
157-00Josh McCrackenFlathead (AA)12 Western AA Divisional
156-11Blade MillerBillings West (AA)11 Eastern AA Divisionals
156-07Michael SmithHelena Capital (AA)12 State AA
154-00Kyle SchulteButte Central (A)12 MCPS Invite
153-00Cantor CoverdellFairfield (B)11 1B Districts
152-03Asad KhanBillings West (AA)12 Skyview/Butte/West High
152-00Noah DanielsonGreat Falls CMR (AA)12 CMR/Flathead
150-07Chase BensonHelena (AA)12 Helena vs. Great Falls High
149-07Patrick GriffinBeaverhead County/Dillon (A)11 State A
149-06Jory BreenMissoula Sentinel (AA)12 Missoula Triangular
149-04Spencer JessopCorvallis (A) Russ Pilcher Top 10
148-09Jordan MarshReed Point-Rapelje (C)12 Southern C Divisional
147-05Brad KampsManhattan Christian (C)11 District 11/12-C
147-04Kyle FinchBeaverhead County/Dillon (A)12 Frenchtown Invite
146-11Jaylen TaggartHamilton (A)11 Western A Divisionals
146-04Alec AkinaBozeman (AA)12 Skyview/West High/Bozeman High
146-00Dugan RunkelCharlo (C)12 State C
145-03Morgan EitelBelgrade (A)12 MCPS Invite
145-03Spencer G JessopCorvallis (A) Frenchtown Invite
145-00Mike CorriganPolson (A)12 Frenchtown Invite
144-11Matt HarrisonFergus/Lewistown (A)12 MidLand Round Table Top Ten
144-08Ross ColemanBigfork (B)12 Whitefish A.R.M.
144-07Luke ChannerCorvallis (A)12 Sapphire Twilight Meet
144-06Carter HughesSidney (A)Eastern A Super Divisionals
144-05Spencer T JessopCorvallis (A) Wayne Estes Track Meet
144-04Justin JenksHelena Capital (AA)10 Western AA Divisional
144-01Roddy GadebergColstrip (B)12 District 3-B Meet
142-11Hunter SeversonSidney (A)12 Glendive Elks Meet
142-09Nathan HammerGlacier (AA)12 Whitefish A.R.M.
142-09Matt SmithBelgrade (A)12 Helena Gt. Falls Belgrade
142-05Dillon SpearHamilton (A)11 KLH Memorial
140-10Roscoe TownsendBozeman (AA)12 Eastern AA Divisionals
140-08Maxwel MyersSheridan (C) Billings Invite
140-02Trevor ToavsGlasgow (B)12 Sidney Invitational