Boys

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  110MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Girls

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  100MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Deep List

MarkAthleteSchoolYearMeet
9:04.35Jake PerrinFlathead (AA)12 State AA
9:06.91Aidan ReedHelena (AA)12 State AA
9:13.40Chase EquallBozeman (AA)11 State AA
9:22.12Logan MorleyBigfork (B)12 Western B & C Divisional
9:31.12Peter KirgisMissoula Hellgate (AA)12 State AA
9:33.47Marshall BeattyMissoula Sentinel (AA)11 State AA
9:34.36Cameron MeikleHamilton (A)12 Russ Pilcher Top 10
9:34.51Collin BuckGreat Falls CMR (AA)12 State AA
9:35.50Ben PerrinFlathead (AA)Helena Skor/DeKam Invitational
9:38.39Isaac SchmidtMissoula Hellgate (AA)10 Russ Pilcher Top 10
9:39.24Riley CollinsBozeman (AA)11 Eastern AA Divisionals
9:43.43Cooper WestGreat Falls CMR (AA)10 State AA
9:43.96Morris WeckerMissoula Hellgate (AA)11 MCPS Invite
9:44.50Sage WannerColumbia Falls (A)11 MCPS Invite
9:46.05Caleb AllenBozeman (AA)12 State AA
9:49.99Bryant EdgertonBroadwater/Townsend (B)11 Southern B Divisional
9:51.02Danny ProvoMissoula Hellgate (AA)12 State AA
9:51.06Teagan OlsonGreat Falls (AA)10 State AA
9:52.18Jacob CallesFlathead (AA)12 Archie Roe
9:52.65Peder RickbeilBillings Senior (AA)11 State AA
9:53.73Duncan HamiltonBozeman (AA)10 State AA
9:56.16AJ EckmannJefferson/Boulder (B)12 Southern B Divisional
9:56.40Dylan HumbergerBozeman (AA)10 Eastern AA Divisionals
9:56.47Tevyn StetsonGlacier (AA)11 Archie Roe
9:59.42Sawyer DeganBelgrade (A)11 State A
9:59.99Evan DugganDarby (C)11 State C
9:59.99Preston NovakMissoula Hellgate (AA)12 Archie Roe
10:00.68Levi TaylorLaurel (A)Jock Stop Meet
10:01.51Jack PuckettMissoula Hellgate (AA)12 Archie Roe
10:02.11Skyler Stark-RagsdaleMissoula Hellgate (AA)12 Archie Roe
10:05.98Ronald VenemaCorvallis (A)12 Western A Divisionals
10:08.00Leonard McComasManhattan (B)10 State B
10:08.22Matt WilsonHamilton (A)10 MCPS Invite
10:08.24Tim LaferriereGreat Falls CMR (AA)11 Eastern AA Divisionals
10:08.25Carson JessopCorvallis (A)11 MCPS Invite
10:08.26Elijah BoydGlacier (AA)10 MCPS Invite
10:08.38Brock AdkinsGlacier (AA)11 MCPS Invite
10:09.71Ashton JonesDawson County/Glendive (A)12 North/East Top 10
10:09.78Lane DarrowFlathead (AA)12 Archie Roe
10:09.82Keagan StroopBelt (C)10 State C
10:10.87Adam BarrieBillings West (AA)11 Eastern AA Divisionals
10:11.61Zak MeekerManhattan (B)Southern B
10:13.17Tim WrightRichey-Lambert (C)12 State C
10:14.79Kordell CarpenterDenton (C)10 State C
10:14.89Joseph Vanden BosGlacier (AA)10 Archie Roe