Boys

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  110MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Girls

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  100MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Deep List

MarkAthleteSchoolYearMeet
12-1Ashling SlevinBozeman (AA)12 Eastern AA Divisional
12-1Shayla PalmerMissoula Sentinel (AA)12 State AA
11-6Katelyn FrostCorvallis (A)12 Gene Hughes Invitational
11-6Mikayla BloyderBillings West (AA)12 State AA
11-3Chiara MorelliHelena Capital (AA)11 Western Top 10 Meet
11-2Tiffani FinleyBillings Senior (AA)12 Gary Benson Border Wars (WY)
11-0Aubry KesselSidney (A)11 Eastern Top 10 Meet
10-6Harmony HamptonSidney (A)11 Eastern Top 10 Meet
10-6Kamden HilbornHelena (AA)Big Sky-Helena Dual
10-6Courtney CarlMissoula Big Sky (AA)12 Big Sky Quad 4/7
10-6Lydia BowmanPolson (A)11 State A
10-6Katrina TerryBillings West (AA)10 Billings West Triangular 5/2
10-6Julie RockenbaughHelena (AA)11 Big Sky-Helena Dual
10-0Tendra PalinBillings West (AA)10 Billings Invitational
10-0Madison McLaughlinHelena (AA)12 Helena Quadrangular
10-0Ceci CollinsHamilton (A)12 MCPS Invitational
10-0Taylor BessHamilton (A)11 Polson ABC Meet
10-0Alexa ArthunManhattan (B)10 Manhattan Invitational
9-9Tylynn RettigNorth Star (C)12 Northern C Divisional
9-7Kyla RouaneColumbus (B)12 4B Districts
9-6Kahsiah BensonHelena (AA)11 Big Sky-Helena Dual
9-6Keegan SwansonGreat Falls (AA)11 Great Falls Crosstown Meet
9-6Paige HarrisPlentywood (B)11 State B
9-6Shae HelterbranBillings West (AA)10 Midland Roundtable Top 10
9-6Maddy GilsdorfBillings Senior (AA)Billings City Meet
9-6Teia KnutsonDawson County/Glendive (A)12 Elks Invitational
9-6JoJo ShermanGlacier (AA)11 Glacier Quad
9-6Grace AllenHelena Capital (AA)10 Helena Small Schools Meet
9-6Gabby EatonBigfork (B)10 7B Districts
9-6Heidi CranfordHuntley Project (B)State B
9-6Teresa PattenHelena Capital (AA)11 Sentinel-Capital Dual
9-6Sarah DutroGreat Falls (AA)10 Great Falls Crosstown Meet
9-6Kitana SukutBillings West (AA)11 Billings Invitational
9-6Ashley CaffreyColumbia Falls (A)11 Sapphire Twilight Meet
9-3Cassidy McCarthyFort Benton (C)11 Northern C Divisional
9-3Madison DodsonCut Bank (B)12 1B Districts
9-3Alex AdamsArlee (C)12 State C
8-9Courtney CapdevilleHinsdale (C)12 Eastern C Divisional
8-9Cera StrumpferSeeley-Swan (C)10 Kim Haines Invitational
8-6Emma DuboiseSuperior (C)10 Thompson Falls Invitational