Boys

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  110MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Girls

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  100MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Deep List

MarkAthleteSchoolYearMeet
14.75Hailey PhillipsPlains (B)12 State B
14.86Holly AndersenBeaverhead County/Dillon (A)12 State A
15.07Hailey CopingaBillings Skyview (AA)12 State AA
15.08Amy BreigenzerGlasgow (B)12 State B
15.10Morgan EvansGreat Falls (AA)10 Great Falls Crosstown Meet
15.11Rachael McGreeButte Central (A)10 State A
15.17Alexa ArthunManhattan (B)10 Gallatin Valley Invitational
15.21Sophia StilesMalta (B)10 2B Districts
15.23Allie SchulzWhitefish (A)11 State A
15.35Josie D AgostinoBozeman (AA)11 State AA
15.38Hannah KingChoteau (B)11 State B
15.40Janessa WilliamsJefferson/Boulder (B)12 State B
15.41Hannah CoburnMissoula Big Sky (AA)11 Western AA Divisional
15.43Elena CarterHelena Capital (AA)Western AA Divisional
15.50Maysee WhitneyBillings Senior (AA)State AA
15.51Carla NicosiaColumbia Falls (A)12 State A
15.60Tessa BurkeLoyola Sacred Heart (B)State B
15.69Carly HergettArlee (C)10 Kim Haines Invitational
15.72Autrey HannumThompson Falls (B)10 Whitefish ARM Invitational
15.78Ashling SlevinBozeman (AA)12 State AA
15.78Taya DeFranceHarrison (C)11 Western C Divisional
15.85Hannah JakobMissoula Hellgate (AA)10 Greg Rice Missoula City Meet
15.90Lauren BinghamMissoula Sentinel (AA)State AA
15.98Julia ZidackBozeman (AA)11 Eastern AA Divisional
16.03Taylor BessHamilton (A)11 State A
16.04Khali KnadlerAnaconda (A)12 Smelter City Invitational
16.06Rayna LaaksoPark City (C)10 State C
16.09Aubry BairBroadwater/Townsend (B)12 Wayne Estes Invitational
16.12Courtney CarlMissoula Big Sky (AA)12 State AA
16.13Hannah EntzelMissoula Big Sky (AA)10 MCPS Invitational
16.18Kailee OliversonTwin Bridges (C)Townsend Top 8 Meet
16.24Michaela JohnsonBillings West (AA)11 Eastern AA Divisional
16.27Kyra FisherBelgrade (A)12 Central A Divisional
16.29Janessa WilliamsJefferson/Boulder (B)12 Sheridan Invitational
16.33Mikayla JeffersonHardin (A)11 State A
16.34Brynn McChesneyGlacier (AA)10 Whitefish ARM Invitational
16.37Marissa HizaBigfork (B)12 7B Districts
16.38Leslie RoenHuntley Project (B)10 State B
16.41Desiree BakerBillings West (AA)11 Skor-DeKam Invitational
16.50Keaunna MasonHardin (A)11 Billings Invitational
16.52Serena BakerBillings West (AA)11 Billings Invitational
16.55Shelby PhilippsGreat Falls CMR (AA)10 CMR-Helena Dual
16.55Madison ChannerCorvallis (A)12 State A
16.62Nicloe KarhiFergus/Lewistown (A)12 Central A Divisional
16.68Ember DrivdahlHobson (C)11 State C
16.78Alyssa JonasenGreat Falls (AA)12 Eastern AA Divisional
16.84Tatum MooreWhitewater (C)11 State C