Boys

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  110MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Girls

100M  200M  400M  800M  1600M  3200M  100MH  300MH  4x100  4x400  LJ  TJ  HJ  PV  SP  DISC  JAV  

Deep List

MarkAthleteSchoolYearMeet
16-5Chase SmithHelena (AA)12 Western Top 10 Meet
15-2Keaton BradyGreat Falls (AA)12 Eastern AA Divisional
15-0Charles BarronBillings Senior (AA)11 Gary Benson Border Wars (WY)
14-8Ethan BlumeAnaconda (A)12 State A
14-6Tobias BartonFlathead (AA)12 Western AA Divisional
14-6Jake BradfordBillings West (AA)11 Gary Benson Border Wars (WY)
14-6Walker McKitrickEnnis (C)12 Seeley-Swan Invitational
14-5Seth SasserHelena (AA)12 Big Sky-Helena Dual
14-0Knox SemenzaGreat Falls CMR (AA)11 Skor-DeKam Invitational
13-9Logan ThielSidney (A)12 Baker Invitational
13-6Tyler GurchiekBillings West (AA)10 Eastern AA Divisional
13-6Garrison HughesSidney (A)Dickinson Coca Cola Invitational (ND)
13-6Tommy SausenWhitefish (A)11 Polson ABC Meet
13-6Scott WacaserBillings Skyview (AA)10 Billings Invitational
13-6Jake GasconThompson Falls (B)11 Whitefish ARM Invitational
13-6Quincy WittmanHuntley Project (B)12 4B Districts
13-6Sam RoddewigHelena (AA)11 Western Top 10 Meet
13-3Jacob ClairmontPolson (A)11 Lake County Meet
13-3Cameron KoernerCorvallis (A)12 Columbia Falls Iceberg Invitational
13-0Tristan O NealValier (C)11 Northern C Divisional
13-0Dillon SilvernaleDawson County/Glendive (A)12 Glendive Quad
13-0Carson CantrellBigfork (B)12 7B Districts
13-0Braxton WilcoxMissoula Big Sky (AA)11 Western AA Divisional
13-0Aidan CarmodyHamilton (A)11 State A
13-0Lawrence MooreBozeman (AA)11 Skor-DeKam Invitational
13-0Dallas CapdevilleHinsdale (C)12 State C
13-0Shondel ConnertonManhattan (B)11 5B Districts
13-0Mason ThielSidney (A)11 Eastern A Divisional
13-0Kyle HayterHelena Capital (AA) State AA
13-0Carter WestphalMissoula Big Sky (AA)12 Swede Dahlberg Invitational
13-0Tristan GrayMissoula Hellgate (AA)12 Greg Rice Missoula City Meet
12-6Zach RiphenburgCascade (C)10 Fairfield-Belt Invitational #2
12-6Kacen FrenchDawson County/Glendive (A)11 Eastern A Divisional
12-6Joe LundbergThompson Falls (B)11 Seeley-Swan Invitational
12-6Haakon FredricksonEnnis (C)12 State C
12-6Ryder RiceSavage (C)12 Eastern Top 10 Meet
12-6Tony BergersonDrummond (C)12 13C Districts